Dovolená a letenky

Poradíme vám, kde hledat levné letenky nejen po Evropě. Exotická dovolená se dá prožít i bez toho, aniž byste museli obětovat značnou část rodinných úspor. Neplaťte za letenky a dovolené několikanásobě víc, než skutečně nemusíte. Podělíme se s vámi o cenné tipy a triky, která vám ušetří tisíce korun, zpříjemní let a vylepší dovolenou. 

Levné letenky do celého světa

Ceny letenek se propastně liší, ale když víte, kde hledat, můžete narazit na výhodné nabídky do všech koutů světa. Nelétejte s nízkonákladovými aerolinkami jen proto, abyste ušetřili nějaké peníze. Využijte akčních letenek do celého světa, se kterými se můžete podívat na exotická místa. Máme pro vás chytré triky, jak ušetřit za letenky, s jakými aerolinkami se vyplatí létat a kde můžete získat nejvíce výhodných podmínek.

Známe triky cestovních kanceláří

Každá cestovní kancelář má své výhodné nabídky, které vystavuje do svých výloh, a nevýhodné nabídky, které se naopak snaží zamaskovat na první pohled nejvýhodnějšími podmínkami. My však víme, jak na "fígly" cestovních kanceláří vyzrát. Rádi vám bezplatně poradíme, kde lze hledat skutečně levnou dovolenou, na co si dávat pozor, na čem ušetřit a mnohem více.