Australská hypotéka

Že jste nikdy neslyšeli o produktu s exotickým názvem "australská hypotéka"? Pak nám dovolte, abychom vás zasvětili. V podstatě se jedná o klasický hypoteční úvěr, který však vyčnívá jednou výhodou: čím více peněz si klient od banky půjčí, tím nižší úrokovou sazbu získá. Jde tedy o typ hypotečního úvěru s degresivním výpočtem úrokové sazby, který je určen fyzickým i právnickým osobám. Australská hypotéka je vždy zajištěna zástavním právem, čímž se trochu podobá americké hypotéce, ve které je také obvykle zastavena ta nemovitost, která je zároveň financována z úvěru. Lze si zřídit účelový i neúčelový typ hypotečního úvěru.

Nejvýhodnější australská hypotéka

I když se v ČR o australské hypotéce ještě tolik nemluví, mnoho bank již takový hypoteční úvěr dávno nabízí, a proto je dobré mít přehled o jednotlivých nabídkách. Které banky takový typ hypotečního úvěru vůbec poskytují? Kde získám nejnižší úrokovou sazbu? Nebylo by přeci jen výhodnější zřídit si klasickou hypotéku? Na tyto otázky najdete rychlou odpověď, když využijete nezávislé srovnání hypoték všech stabilních bank na českém trhu. Ihned získáte přehledný seznam hypoték s vypsanými úrokovými sazbami, dobou a výší splatnosti, smluvními podmínkami a dalšími informacemi, které je ke zřízení úvěru potřeba znát.

Srovnání hypoték on-line a zdarma

Pakliže se vám nezamlouvá představa hledání výhodných nabídek hypotečních úvěrů běháním po jednotlivých pobočkách, vyzkoušejte pohodlnější řešení, kterým je právě bezplatné porovnání hypotečních úvěrů. Přímo z vaší kanceláře či ložnice tak můžete ihned získat přehled veškerých nabídek hypoték a vybrat si tu nejvýhodnější. S výběrem i se zřízením úvěru vám bezplatně pomůžeme.