Hypotéka bez dokládání příjmu

Hypotéka bez dokládání příjmů je úvěr zajištěný nemovitostí a lze ho využít účelově, neúčelově anebo na refinancování. Výše takového úvěru se pohybuje od statisíců až po miliónové půjčky. Tento produkt využívají zejména podnikatelé, kteří jsou více než schopni měsíčně vygenerovat dostatek, ale jejich čistý příjem snižuje daňová optimalizace. Mezi další žadatele o takový úvěr patří i pracující v zaměstnání s individuálním mzdovým systémem či příjmem, který banka z nějakého důvodu neuzná. Takoví podnikatelé i zaměstnanci mají dostatečně vysoký reálný příjem, avšak na papíře jsou pod normou, a tak nemají na klasický hypoteční úvěr nárok.

Hypotéka bez dokládání příjmu pro podnikatele i zaměstnance

V takovém případě tedy nezbývá nic jiného, než zažádat o hypotéku bez dokládání příjmu. Bance postačí jen čestné prohlášení, ve kterém se žadatel zavazuje, že má dostatek příjmů na pravidelné splácení úvěru. Nic ale není zadarmo a v tomto případě to platí dvojnásob. Kromě vyšší úrokové sazby, která závisí na příjmech žadatele, se klient musí většinou spokojit i s nižším úvěrem.  

Tento produkt nabízí většina kvalitních bank i seriózních nebankovních společností. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami v databázi porovnání nabídek hypotečních úvěrů bez dokládání příjmu. Zde najdete podrobný seznam všech ověřených nabídek na trhu - včetně těch nejvýhodnějších. Vyberte si hypoteční úvěr bez dokládání příjmů na nemovitost, na refinancování, na cokoli. Online, bez nutnosti chodit na pobočku a zcela zdarma. Získejte nejvýhodnější úvěr na trhu pomocí bezplatného srovnání úvěrů. Zdarma vám pomůžeme a úvěr pro vás zřídíme.